Ocak 2014 Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2014 Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yay Burcu ve yükselen Burcu Yay Burcu olanlar, Ocak 2014 Yay Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Yay burcu özelliklerinin de yardımıyla, ilişki konularında daha çok size ve hayata bakış açınıza uygun kimselerle birlikte olabilmeniz adına incelemeler ve bazı araştırmalar yapmanıza yol açacak bazı gelişmeleri olumlu anlamda değerlendirmeniz gerekebilir. Cinsel anlamda kafanız karışabilir. İki kişi arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zorlanabilirsiniz. Ancak deneyime açık bir insan olduğunuzdan dolayı, bu dönemi kolay atlatacaksınızdır. Seyahat, ego tatmini gibi konularda bazı gelişmelerle karşılaşmanız mümkün olabilir. Karşınızdaki kişinin size duyduğu hayranlık sizi mutlu ve tatmin edecektir. 13 – 14 – 15 Ocak tarihlerinde paylaşım konularında aktif gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ocak ayının ilk haftasından son gününe kadar, olumlu anlamda güzel konumlara ulaşmanız söz konusu olabilir. Devamlı hareket halinde olacağınız bu dönemde aktif seyahat planları yapabilir, heyecanlı ilişkiler yaşamanız için uygun ortamları yakalayabilirsiniz. Bu dönemde eşinize ya da sağlam ilişki içerisinde olduğunuz partnerinize karşı oldukça özenli ve ilgili tutumlar sergileyebilir, ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Özellikle yay burcu kadını, bu dönemde yabancı kişilerle aynı ortamlarda bulunarak farklı ilişkiler, heyecanlar yaşayabilir.

23 Ocak’a kadar oldukça planlı, analizci çalışmalar gerçekleştireceğiniz bir dönemde olacaksınız. Günlük yaşamınız oldukça hareketli bir sürece giriyor. İkili ilişkileriniz daha uyumlu, çok daha kararlı ve daha iyi bir biçimde organize edilerek işleme alınmalıdır. Bu süreçte vaktinizi verimli kullanmalı, ayrıntılara çok fazla takılarak zaman kaybetmemelisiniz. Özellikle yay burcu erkeği için, iş ilişkilerinizi daha dikkatli yönetmeli ve sonuçlarını iyi değerlendirmelisiniz. Ortalık konularında önemli ve olumlu anlamda gelişmeler ortaya çıkabilir. Kafanızın pek çok konuda karışık olmasından dolayı ani kararlar almamalı, çevrenizdekilerle paylaşımlarda bulunmalı ve bencillikten uzak durmalısınız. Ocak 2014 Yay Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

yay burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Ocak 2014 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde yay burcu, yay burcu 01 Ocak 2014 ve yay burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*