Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Yaylar saat 03:57 Ay-Yengeç burcu geçişiyle, duygularınız ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Güven duymak istersiniz. Şüpheler, baskılar, belirsizlikler hoşunuza gitmez.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, maddi ve manevi açıdan dışarıdan destek görmek veya elde etmeyi düşündüğünüz paralar konusunda olumlu haberler duymak ihtiyacınız oldukça yoğundur. Eğer işler yolunda gitmezse kendinizi baskı altına alınmış hissedersiniz.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğümü, geleceğimiz için, akıllı hareket etmek, hesabı bilmek lazım. Özellikle iş hayatımızla ilgili bir karar ve görüşme söz konusu olduğunda dikkat edelim.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen gösteriniz. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşününüz.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Yay Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Yay burcu günlük burç ve Yay burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*