Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Yaylar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz, ailemiz ve ihtiyaçlarımızı dikkatli şekilde analiz edelim. Paramızı tutumlu şekilde kullanalım. Kredi kartı harcamaları, kredi çekimi, yatırımlarda gerçekçi olalım. Bizi üzen insanlarla aramızda belli bir mesafe koyabiliriz. Ancak derdimize koşanları, yardımcı olanları asla unutmayız.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve tecrübelerinizi mesleki alanda güçlü bir şekilde ifade etmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye, eksiklerinizi tamamlamaya çalışınız. Yeterliyim veya yetersizim gibi önyargılı saptamalardan kaçınınız. Sonuçta öğrenmenin sonu yok. Siz vizyon sahibi bir kişisiniz. Ancak resmin bütününe bakmaktan, detayları kaçırıyorsunuz. Gelişim yolunuz kariyeri işaret ediyor. Gelişigüzel uğraşılar yerine, ciddi şekilde işlerinize yönelmelisiniz.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz. Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, kişisel anlamda size aktif iletişim, insanlarla bağlantılar kurma, yolculuklar yapma arzusu veriyor. Fakat başkalarını da düşünmek zorunda oluşunuz veya mali sıkışıklar sizi rahatsız edebilir. Mecburen hesabı şaşmamak lazımdır.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Yay Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Yay burcu günlük burç ve Yay burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*