Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Yaylar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcunda seyrine başlayacak. Bu saat sonrası etrafınızla gayet barışık olursunuz. Çocuksu yanlarınız ortaya çıkar. Neşelisinizdir. Başkaları tarafından sevilmek, el üstünde tutulmak istersiniz. En azından hayatın size güzellikler sunmasını, çelişkide kaldığınız noktaların aydınlığa kavuşmasını beklersiniz. Ay-Aslan burcu geçiş etkinliği sizi rahatlatacaktır.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatımızdan sağlığımıza, mali konularda sosyal ilişkilerimize kadar geniş bir alanda geleceğe dönük düşünmemizi sağlayıcıdır. Kazanç getirici yeni olanakların, fırsatların göstergesi olabilir. Şu andaki mevcut sorunlarımıza çözüm bulabilmemiz için bize kuvvet olabilir. Yetenekli, becerikli olduğumuz alanlarda kendimizi ifade edebilmemizde yardımcıdır.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, bireysel yönde hareket etmenin, özgüven duygumuzla fikirlerimizi dile getirmenin, yeni ve eğlenceli bir şeyler yaşama arzumuzu yükselticidir. Baskıya gelemeyiz. Kafamıza bir şeyi takmışsak ondan vazgeçmeyiz. Dostlarımızla bir araya gelebilir, özel bir akşam geçirebiliriz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Yay Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Yay burcu günlük burç ve Yay burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*