Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Yaylar saat 02:03 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, mali konularda bütçemizin gözden geçirilmesi, ihtiyaçların alımı, kış dönemi olması sebebiyle ödemelerin artması, ailevi ilişkilerin önemi, hayal ettiğimiz bir takım gelişmelerin umut edilmesi veya bu anlamda düşünceli olmamız doğaldır.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, günü güzelleştiren, hoşça vakit geçirmemizi sağlayan bir enerjidir. Özellikle yeni insanlarla tanışmak, konuşmak hoşumuza gider.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, ilgilendiğiniz iş, proje, eğitim, görüşmelerde sizi dayanıklılık, girişim, var olan sorunları çözüm, alanında deneyimli kişilerle karşılaşma, fırsatları değerlendirme anlamında güç vericidir.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi hakimiyet duygunuz yükselişe geçer. Bu görünümün etkisiyle  -Hayat devam ediyor ve gün gelir  yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Yay Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Yay burcu günlük burç ve Yay burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*